• تحلیل فلزات پایه

    سرب از بهترین عملکرد در میان فلزات پایه در سال گذشته به بدترین عملکرد در این سال رسیده است.تصور ما بر این است که بازار در توازن بوده و حجم ذخایر نیز اندک است،اتفاقی که منجر به بهبود اوضاع قیمتی می شود،اما واقعا بهبودی در کار هست؟ فلز روی با جذابیت بیشتر خود گوی سبقت را از سرب ربوده و روندی صعودی را در پیش گرفته است. این دو فلز معمولا به عنوان یک جفت مرتبط با یکدیگر از نظر ارزشی مورد معامله قرار می گرفتند. در حال حاضر به نظر می رسد که وضع روی صعودی و اوضاع سرب نزولی است.
  • بازار خرید و فروش آلومینیوم

    بازار خرید ورق آلومینیوم در شهر تهران به چه صورتی می باشد؟ ورق آلومینیوم چرا در بازار های تهران فروش خوبی دارند؟
    ورق آلومینیوم از جمله ورق های پرکاربرد در بازار ها هستند که به خاطر مزیت هایی که دارند مشتریان زیادی را به خود جذب کرده اند و در شهر های مختلف به فروش می رسند. از جمله این شهر ها شهر تهران است. ورق آلومینیوم به خاطر کارایی زیاد دارای بازار خرید عالی می باشد.
  • ضایعات بازیافت پذیر و ضایعات آهن

    چیزی که بسیاری از مردم نمی‌دانند این است که بسیاری از ضایعات آهن و فلزی در گوشه گوشه‌ی کشور، می‌تواند نقداً خریداری شود. پس به این «حرکت سبز» بپیوندید. فلزات موجود در صنایع ساختمانی، صنعتی و غیره را می‌توان در اختیار انبارهای بازیافت ضایعات قرار داد و پول نقد دریافت کرد. در کنار صاحبان صنایع که حجم وسیعی از ضایعات فلز را در اختیار دارند، بی‌خانمانان (معادل نمکی‌ها در ایران) می‌توانند آهن‌آلاتی که می‌یابند را به این مکان‌ها ببرند و بفروشند.
صفحه 1 از 1 < 1 >

طراحی سایت : پیام گستر