ضایعات ایران بزرگترین خریدار ضایعات فلزات رنگین در سطح استان تهران است .

گاراژ ضایعات ایران  از سال ۱۳۷۹ در وسعت بیش از ۵ هکتار در خیابان فدائیان اسلام تهران با توکل بر خدا کار خود را آغاز کرد و از آن تاریخ تا کنون با افزایش حجم کار ، تعداد پرسنل ، افزایش خرید و همینطور افزایش تعداد شعب در کلیه نقاط تهران و از سال ۱۳۹۴ در سطح ایران اقدام به خرید کلیه ضایعات فلزات رنگین نموده است .

افتخار تهران ضایعات خرید منصفانه و به قیمت روز و تسویه نقدی انواع ضایعات فلزی  از کلیه اشخاص و ادارات و ارگانهاست و خدارا شاکریم با قدم برداشتن در مسیر درست مزد زحمات چند ساله تیم مدیریت و پرسنل زحمتکش این مجموعه با اعتماد شما مشتریان عزیز پرداخت شده است .

مجمعه گاراژ های بازیافت تهران ضایعات در اقلام زیر پذیرش سفارش خرید می نماید :

» کلیه ضایعات باطری
» ضایعات  تیر آهن و مس
» ضایعات آلومینیوم

اگر شما یک تولید کننده هستید که بصورت مرتبط ضایعات کارخانه خود را  نیازدارید تا بفروشید , اگر از قیمت های بسیار پایین و اندکی که همکاران و خریداران ضایعات میدهند ناراضی هستید و میخواهید ضایعات خودتان را به بهترین قیمت بفروشید جای خوبی آمدید .

کافیست تا یکبار قیمت هایی که ما برای خرید ضایعات شما پرداخت میکنیم را بشنوید آنگاه مطمئن باشید هرگز به سراغ خریدار دیگری نخواهید رفت.

چرا ضایعات اینقدر با ارزش است؟

ضایعات با ارزش است , اگر از منابع طبیعی مان بخوبی استفاده نکنیم و چرخه های تبدیل ضایعات به مواد مصرفی مفید را نتوانیم بخوبی طراحی و اجرایی کنیم خودمان و فرزندانما دچار مشکل خواهند شد . به عنوان یکی از مهمترین شاخه های صنایع سهم گسترده ای در زندگی روزمره ما ایفا میکند و سرمایه گذاری در بخش صنایع پلاستیک با توجه به زیرشاخه های فراوان آن تا حد زیادی مطمئن و سودآور است به شرط آنکه بتوان زمینه و بستر مناسب را جهت ورود به این عرصه فراهم کرد.

 
طراحی سایت : پیام گستر